Nový termín plesu 3. Reprezentačního plesu Prahy 5 je stanoven na 16. 10. 2020

02/03/2020

Vážení, v souvislosti s nepříznivou epidemiologickou situací a v souladu s opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR, na jejichž základě vydala vláda dne 10. 3. 2020 bezprostředně po jednání Bezpečnostní rady státu dvě opatření k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 byl zrušen původně plánovaný termín konání 3. Reprezentačního plesu Prahy 5.

• Nový termín plesu 3. Reprezentačního plesu Prahy 5 je 16. října 2020.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Text původní pozvánky:

Starostka páté městské části Renáta Zajíčková si vás dovoluje pozvat na 3. Reprezentační ples Prahy 5, který se uskuteční v pátek 13. 3. 2020 od 19:00 v Národním domě na Smíchově, nám. 14. října 86/16, Praha 5, Smíchov.

50 % výtěžku z prodeje vstupenek bude věnováno nadaci Národ dětem, konkrétně projektu 1000 STATEČNÝCH.

Projekt plně financuje tzv. optimalizující studie v oboru dětské onkologie a hematologie, které nejvíce pomáhají v léčbě dětských nádorů a leukemií.*

• Na co se můžete, kromě tance, na plese těšit?

Hlavní program

Orchestr Karla Vlacha

Ondřej Ruml

Dasha

Akrobatická show

Taneční workshop

Doprovodný program

Trio Choutte – francouzský šanson

DJ – Jan Konečný

• Vstupenky

Prodávají se tři druhy vstupenek, v jejichž ceně je zahrnut bohatý raut.

1. stání: 250 Kč
  2. sezení – galerie: 450 Kč
  3. sezení – hlavní sál: 650 Kč

DRESS CODE: BLACK TIE OPTIONAL**

• Prodej vstupenek již zahájen, zakoupit je můžete zde:

Vzdělávacím a informačním centru Praha 5, o.p.s. (VIC) Štefánikova 249/30, Praha 5

Po – Čt:           8:30 – 17:00,

Pá:                  8:00 – 15:00.

• Pro více informací pište na:

sandra.koubkova@praha5.cz

• Partneři 3. Reprezentačního plesu Prahy 5

Hlavní partner:

Československá obchodní banka, a.s

Partneři:

FINEP CZ a.s.

Penta Real Estate

Pivovary Staropramen s. r. o.

Národní Dům Smíchov

Podporujeme:

1000 Statečných

* Co je optimalizující klinická studie?

Klinická studie je vlastně testování nového způsobu léčby, na kterém mají zájem lékaři, nikoli farmaceutické firmy. Pojem optimalizující studie znamená použití již známých léků, které se aplikují v novém schématu či dávkování. Tyto studie mají mezinárodně akceptovaná pravidla, včetně správních rad (Trial Steering Committee) a nezávislých „dozorčích rad“, které kontrolují z odborného hlediska průběh. Naprostá většina pokroku v dětské hematologii a onkologii v posledních 40 letech pochází právě z takových studií.

**Black tie optional

Black tie je závazný, obvykle se uvádí u galavečerů, státních banketů, premiér a plesů. Black tie optional znamená, že si můžeme vzít černý oblek i smoking. Dámské šaty mohou být dlouhé i krátké (dříve k fraku byly povinně dlouhé). Záleží na příležitosti a prostředí, které délce dá žena přednost. (Zdroj: Ladislav Špaček, Obrazová etiketa)