2. Návrhy na pronájem uvolněných bytů

Zasedání konané dne 20. 3. 2013 jako řádné
číslo usnesení 4/2/2013
Předkladatel: Bubníková Diana, Mgr., členka zastupitelstva

Návrhy na pronájem uvolněných bytů

Předkládám k projednání návrhy na pronájem 4 uvolněných bytů
Komise sociální a zdravotní

Schvaluje:

1. nabídku uvolněného bytu 1+kk o celkové ploše 57,27 m2 na adrese … , Praha 5, k.ú. Smíchov, žadatelům v uvedeném pořadí:
    1. … , Praha 5, s tím že v případě přijetí nabídky bytu nebude požadována kauce při uzavření nájemní smlouvy
    2. … , okr. Jeseník (Městská policie)

2. nabídku uvolněného bytu 1+1 o celkové ploše 43,23 m2 na adrese … , Praha 5, k.ú. Smíchov, žadatelům v uvedeném pořadí s tím, že v případě přijetí nabídky bytu nebude požadována kauce při uzavření nájemní smlouvy:
    1. … , Praha 5

2. … , Praha 5

3. nabídku uvolněného bytu 0+1 o celkové ploše 17,35 m2 na adrese … , Praha 5, k.ú. Smíchov, žadatelům v uvedeném pořadí s tím, že v případě přijetí nabídky bytu nebude požadována kauce při uzavření nájemní smlouvy:
    … , Praha 5

3. … , Praha 5

4. 1. … , Praha 5
    2. … , Praha 5

Stahuje materiál z jednání:

1. nabídku na pronájem uvolněného bytu 1+1 o celkové ploše 57,60 m2 na adrese … , Praha 5, k.ú. Košíře, z důvodu nahlášených závad na elektroinstalaci v bytě

Pověřuje:

1. odbor bytů a privatizace projednáním nabídek bytů s jednotlivými žadateli dle schváleného pořadí s tím, že v případě přijetí nabídky bytu bude materiál předložen ke schválení Radě městské části

Hlasování: 7/0/0 (nepř. Kopáček)