Konference „Naše evropské dědictví a budoucnost Evropy“ – 2. část

25/06/2018

Pod záštitou starosty Městské části Praha 5 Ing. Pavla Richtera, zástupce starosty Městské části Praha 5 Mgr. Víta Šolleho a radního Městské části Praha 5 RNDr. Radomíra Palovského, CSc. se konala při příležitosti oslavy „Dne Evropy – Schumannova dne“ v sále Zastupitelstva Městské části Praha 5 ve Štefánikově ulici 13 dne 21. června druhá část konference na téma „Evropská intervenční iniciativa E21“.

Konferenci zahájil místostarosta Mgr. Vít Šolle. Svoje příspěvky přednesli JUDr. Petr Jantač, zakladatel Unie evropských federalistů, Ing. Ivo Kaplán, předseda Správní rady Evropského Institutu Renaissance, Ing. Bohuslav Chalupa, bývalý poslanec, MUDr. Pavel Budínský, prezident Československé obce legionářské, Vladimír Müller, bývalý velvyslanec České republiky v Belgii a Charles A. Ross, bezpečnostní expert.

Konference bude pokračovat slavnostním večerem k oslavám založení 100. výročí Československé republiky dne 25. října od 17:30 hodin v sále Zastupitelstva Městské části Praha 5.