Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Zastupitelstvo a rada šipka doprava Zastupitelstvo

Zastupitelstvo

Jméno Funkce E-mail Telefon
Ing. Tomáš Adamják člen zastupitelstva tomas.adamjak@praha5.cz
MUDr. Michal Bednář člen zastupitelstva, předseda Komise kulturní a obnovy památek michal.bednar@praha5.cz
Mgr. Lukáš Budín člen zastupitelstva lukas.budin@praha5.cz
RNDr. Viktor Cais člen zastupitelstva, předseda Výboru komunikace, předseda Dramaturgické rady viktor.cais@praha5.cz 257000515
Ing. Josef Cuhra člen zastupitelstva, předseda politického klubu KDU-ČSL josef.cuhra@praha5.cz
Viktor Čahoj radní MČ P5 viktor.cahoj@praha5.cz 257000896
Bc. Martin Damašek člen zastupitelstva, předseda Školského výboru ZMČ Praha 5 martin.damasek@praha5.cz 257000508
Mgr. Zdeněk Doležal člen zastupitelstva, předseda Výboru životního prostředí, předseda politického klubu ODS zdenek.dolezal@praha5.cz 257000898
Josef Endal člen zastupitelstva, předseda Výboru majetku a investic, předseda Komise bytové josef.endal@praha5.cz 257000515
Ing. Martin Frélich člen zastupitelstva, předseda Výboru podpory podnikání, zahraničních vztahů a EU fondů, předseda Volebního a mandátového výboru martin.frelich@praha5.cz 257000510
Ing. arch. Zuzana Hamanová členka zastupitelstva, předsedkyně Výboru územního rozvoje zuzana.hamanova@praha5.cz 257000514
Mirka Havlová členka zastupitelstva mirka.havlova@praha5.cz
Bc. Lukáš Herold zástupce starosty MČ P5 lukas.herold@praha5.cz 257000902
doc. Dr. phil. Pavel Himl člen zastupitelstva pavel.himl@praha5.cz
Petr Hnyk člen zastupitelstva petr.hnyk@praha5.cz
JUDr. Tomáš Homola radní MČ P5 tomas.homola@praha5.cz 257000514
Pavel Chramosta člen zastupitelstva pavel.chramosta@praha5.cz
Ing. Vítězslav Katzer člen zastupitelstva vitezslav.katzer@praha5.cz
Ing. Jan Kárník člen zastupitelstva jan.karnik@praha5.cz
Ing. Karel Klíma člen zastupitelstva karel.klima@praha5.cz
MUDr. Radek Klíma starosta MČ P5, předseda Komise sociálně-právní ochrana dětí radek.klima@praha5.cz 257000590
MUDr. Marie Kloudová členka zastupitelstva marie.kloudova@praha5.cz
Mgr. Petra Komárková členka zastupitelstva, předsedkyně Redakční rady petra.komarkova@praha5.cz
Bc. Tatiana Konrádová členka zastupitelstva, předsedkyně politického klubu SZ tatiana.konradova@praha5.cz
Ondřej Kreidl člen zastupitelstva, předseda Finančního výboru ondrej.kreidl@praha5.cz
JUDr. Petr Lachnit radní MČ P5 petr.lachnit@praha5.cz 257000904
MUDr. Zlatko Marinov člen zastupitelstva, předseda Návrhového výboru, předseda Komise sociální a zdravotní zlatko.marinov@praha5.cz
Josef Matoušek člen zastupitelstva josef.matousek@praha5.cz
Bohdana Milatová, DiS. členka zastupitelstva bohdana.milatova@praha5.cz
RNDr. Radomír Palovský, CSc. člen zastupitelstva, předseda Komise informační technologie RMČ Praha 5 radomir.palovsky@praha5.cz
MUDr. Lidmila Pochopová členka zastupitelstva lidmila.pochopova@praha5.cz
Mgr. Martina Pokorná členka zastupitelstva martina.pokorna@praha5.cz
Mgr. Nadežda Priečinská členka zastupitelstva, předsedkyně Komise dopravní nadezda.priecinska@praha5.cz
Ing. Pavel Richter radní MČ P5 pavel.richter@praha5.cz 257000500
Martin Slabý 1. zástupce starosty MČ P5 martin.slaby@praha5.cz 257000513
Mgr. Jan Smetana člen zastupitelstva, předseda politického klubu ČSSD jan.smetana@praha5.cz
PhDr. Marie Sternová, Ph.D. členka zastupitelstva marie.sternova@praha5.cz
Mgr. Jakub Suchel člen zastupitelstva jakub.suchel@praha5.cz
Ing. Jarmila Svobodová členka zastupitelstva, předsedkyně politického klubu TOP 09 jarmila.svobodova@praha5.cz
Mgr. Vít Šolle zástupce starosty MČ P5 vit.solle@praha5.cz 257000506
Jan Trojánek radní MČ P5, předseda politického klubu ANO 2011 jan.trojanek@praha5.cz 257000502
PhDr. Marie Ulrichová - Hakenová členka zastupitelstva, ombusdmanka MČ Praha 5 marie.hakenova@praha5.cz 257000944
Mgr. Lucie Vávrová, Ph.D. členka zastupitelstva lucie.vavrova@praha5.cz
Ing. Ondřej Velek člen zastupitelstva, předseda Kontrolního výboru ondrej.velek@praha5.cz 257000256
Vojtěch Zapletal člen zastupitelstva vojtech.zapletal@praha5.cz
Vytisknout