Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Rekonstrukce fasád ZŠ Weberova bude dokončena na jaře

Rada městské části Praha 5 na svém středečním zasedání schválila dodatek ke smlouvě pro realizaci veřejné zakázky s názvem „ZŠ Weberova – pokračování rekonstrukce fasád“. Rovněž byly stanoveny pevné termíny dokončení prací nutných k provozu bazénu a ukončení veškerých prací na stavbě.

„Rekonstrukci zpomalilo mnoho faktorů, zejména zvýšené množství demontáže nebezpečných azbestových desek, které byly součástí protipožární ochrany, a montáž nového protipožárního podhledu,“ vysvětluje radní pro majetek Bc. Martin Damašek (TOP 09). Základní škola Weberova je nadstandardně vybavenou školou, která kromě moderních počítačových učeben nabízí jako jedna z mála škol v Praze i vlastní plavecký bazén, jenž slouží žákům školy k výuce plavání.

„Dobrou zprávou pro děti i rodiče je, že máme ve schváleném dodatku smlouvy pevně daná data ohledně otevření bazénu a ukončení prací. Bazén bude otevřen 29. 4. 2018 a ukončení veškerých stavebních prací je stanoveno na 27. 5. 2018,“ upřesňuje radní Bc. Martin Damašek. Zanedlouho tak budou moci žáci školy využívat veškerou školní vybavenost bez omezení.

Publikováno: 09.03.2018, poslední změna: 21.03.2018
Autor: Odbor Kancelář starosty