Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Anketa

Jakou tramvajovou linku ve své pravidelné trase preferujete pro obsluhu Radlic (zastávky Křížová až Radlická)?

Turnaj Nadace Karolíny Plíškové na Praze 5

Karolína Plíšková, světová tenisová hráčka, tenisový vzor mnoha dětí, semifinalistka Roland Garros 2017 a hlavně skvělý člověk. Jedny z jejích prvních kroků na české půdě ji vedly na Tenis Cibulka, kde se v neděli 11.6. ve spolupráci s Pražskou Plynárenskou a.s  uskutečnil tenisový turnaj Nadace Karolíny Plíškové. Výtěžek z celé akce 200.000,- Kč byl slavnostně předán dětskému onkologickému oddělení v Motolské nemocnici. Pozvání na turnaj přijalo nejen mnoho osobností ze světa sportu, například Kateřina Neumanová, Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Petr Pála, Lukáš Dlouhý, ale také děti z Tenisové školičky Tenis Cibulka s rodiči. Pro děti byl připraven bohatý program, trenéři Tenis Cibulka pro ně připravili mnoho aktivit, děti sportovaly, kreslily, užily si malování na obličej, a hrály deblový turnaj, stejně jako jejich dospělí soupeři. Vítězky turnaje sestry Havlovy si pak proti Káje zahrály 3 gamy a kromě hlavní ceny si odnesly skvělý zážitek, který pro ně zajisté bude velkou motivací v jejich budoucí tenisové kariéře. Hlavní partner turnaje Pražská plynárenská se postarala o to, aby děti na den s tenisovou hvězdou nezapomněly. Děti se s Kájou mohly vyfotit a fotografii si nechat podepsat. V areálu celý den vládla skvělá atmosféra, ke které přispěl každý z účastníků, krásné počasí, skvělé jídlo a zmrzlina. Karolína i děti si mohly pomazlit bílou lvici Joy z Bioparku Štít a dozvědět se něco o chovu velkých šelem. Tenis Cibulka také poprvé odkryl první část z rozsáhlé rekonstrukce kterou prochází, v nejbližších týdnech bude stavba dokončena a areál tak poskytne nové prostory pro mnoho druhů cvičení, jako je například jóga, fuknční fitness a tanec.

Publikováno: 14.06.2017, poslední změna: 14.06.2017
Autor: Kancelář starosty