Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Anketa

Jakou tramvajovou linku ve své pravidelné trase preferujete pro obsluhu Radlic (zastávky Křížová až Radlická)?

Česká republika vs New Zealand Ambassadors aneb Ragby všem

FCC rugby arena RC Tatra Smíchov

Ve dnech 13.-18. 6.2017 hostí klub RC Tatra Smíchov tým profesionálních ragbistů působících v Evropě, původem z Nového Zélandu. Vrcholem této návštěvy je přátelské utkání v sobotu 17. 6. s národním týmem České republiky. V rámci těchto dní proběhnou otevřené tréninky ragby pro děti a mládež s účastí profesionálních hráčů, a zároveň specializovaný kemp, kde budou mít mladé ragbistky a mladí ragbisti příležitost zdokonalit své dovednosti. V rámci programu je připravena i prezentace pro veřejnost a ZŠ z městské části Praha 5.

Tato doprovodná akce proběhne dne 15.6.2017 v prostorách parku Portheimka od 10.30 do 13.30 hodin za účasti hráčů New Zealand Ambassador´s XV. (v čase 10:30 až 11:30).  Žáci ZŠ se tak mohou těšit, stejně jako tomu bylo v loňském roce, na ukázku zahajovacího bojového ragbyového tance HAKA v podání profesionálů.

V rámci akce budou pro děti ze základních škol připraveny soutěže se zapojením hráčů NZA o vstupenky na utkání Česká republika vs New Zealand Ambassador´s XV., které proběhne v sobotu 17. 6. 2017.

Publikováno: 07.06.2017, poslední změna: 07.06.2017
Autor: Kancelář starosty