Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Žáci škol z Prahy 5 zpracují další Příběhy našich sousedů

Příběhy našich sousedů, který je určen žákům sedmých až devátých tříd a proběhne v II. pololetí šk. roku 2016/2017. „Uzavřeli jsme smlouvu o spolupráci, zároveň projekt podporujeme i finančně, neboť takováto práce s mladými lidmi má opravdu smysl,“ říká zástupce starosty Vít Šolle (KDU-ČSL).

Žáci za doprovodu svých učitelů a pracovníků o. p. s. zpracují vzpomínky pamětníka ze svého okolí a převedou je do reportáže či dokumentu, který bude zveřejněn na stránce pribehynasichsousedu.cz a v mezinárodním internetovém archívu vzpomínek pametnaroda.cz. Praha 5 jde do projektu již potřetí, tentokrát se účastní devět týmů z FZŠ a MŠ Barrandov II, FZŠ Drtinova a ZŠ a MŠ Radlická. Městská část na projekt přispěje částkou sto šedesát tisíc korun, které budou použity např. na řízení projektu, provozní náklady či technické zpracování příběhů.

Publikováno: 10.04.2017, poslední změna: 18.04.2017
Autor: Kancelář starosty