Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Večerníčkovský pohádkový les pobaví děti na Barrandově

Máte rádi večerníčkovské pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku. MČ Praha 5 a společnost Velká dobrodružství připravily na sobotu 22. 4. 2017 od 10 - 17 hodin speciální večerníčkovský pohádkový les.

Na dvoukilometrové trase na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky z pohádek. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly.  Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou zatlouct popletům hřebík a najdou uplakané  zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa pohádkového lesa  začíná v Lamačově ulici na Barrandově a vstupné je zdarma. Záštitu nad akcí převzal radní MČ Prahy 5 Petr Lachnit. Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství - www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

Publikováno: 10.04.2017, poslední změna: 10.04.2017
Autor: Kancelář starosty