Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Výstava ATELIER KRÁTKÝ - PROJEKTY A STAVBY

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu ATELIER KRÁTKÝ – PROJEKTY A STAVBY, která se až do 21. dubna 2017 koná v Malé galerii MČ Praha 5.

Doc. Ing. arch. Vladimír Krátký, působící na Praze 5, se podílel a podílí na řadě projektů situovaných na území MČ Prahy 5. Mezi již realizované patří např. část administrativního komplexu Avenir G v blízkosti komunikace Radlická nebo administrativní objekt Lyra na nároží Moulíkovy a Strakonické. V současné době se podílí na realizaci tří administrativních objektů Mechanica v rámci probíhající obnovy brownfieldu Waltrovka v Radlicích.

Mezi jeho další realizace patří např. administrativní komplex Futurama v lokalitě Invalidovna, kancelářské objekty Gemini na Pankráci nebo Enterprise na Praze 4.

Výstava je otevřena út - pá, 13 - 18 hod., Štefánikova 13-15.

Všichni jste srdečně zváni.

Publikováno: 31.03.2017, poslední změna: 03.04.2017
Autor: Kancelář starosty