Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Záchytné parkoviště na Plzeňské je možné spustit

Záchytné parkoviště na Plzeňské by mohlo, namísto současného odtahového parkoviště, vzniknout během pár dnů, max. týdnů. „V těchto dnech jsem vedl jednání, na nichž jsme si potvrdili, že ukončení provozu odtahového parkoviště je možné prakticky okamžitě. Technicky to již musí dokončit hlavní město,“ říká starosta Prahy 5 Radek Klíma (TOP 09). Parkoviště na Plzeňské je v majetku hl. m. Prahy. Patří mezi čtyři místa, která MČ Praha 5 vytipovala pro Prahu, kde by město mohlo záchytná parkoviště zřídit. Kromě uvedeného parkoviště jde o parkoviště na Plzeňské u hřbitova, u Smíchovského nádraží namísto prodejny koberců a parkoviště Lamačova x K Barrandovu. Zřízení záchytných parkovišť je třeba bezodkladně řešit v návaznosti na spuštění Zón placeného stání.

Publikováno: 06.10.2016, poslední změna: 06.10.2016
Autor: Kancelář starosty