Titulní stránka PĚTKA PRO VÁS Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

Čarodějnický les na Cibulce si nenechalo ujít 4 tisíce návštěvníků

Rekordní zájem rodičů a dětí získala akce Čarodějnický pohádkový les, kterou uspořádala městská část Praha 5 ve spolupráci s organizátory Velkých dobrodružství (http://www.veldo.cz) v neděli 8. září v lesoparku Cibulka. Dvoukilometrovou trasu plnou strašidel z pohádek a úkolů prošlo zhruba 4000 účastníků.

Trasa výletu, začínající u rozhledny nedaleko ulice U lesíka a končící u Čínského pavilonu, nabízela pro děti hry na téma klasických pohádek. Komu se podařilo vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu, kdo pomohl pirátovi najít ztracený poklad nebo ten, kdo zachránil lesního skřítka Mecháčka si mohl na závěr vyzvednout dárek z truhly u Stromu splněných přání.

"Oživením akce byl také doprovodný program s předvedením techniky a ukázky výcviku koní Městské policie," dodal 1. zástupce starosty Petr Lachnit (ČSSD), pod jehož záštitou se akce konala.

Publikováno: 09.09.2013, poslední změna: 09.09.2013
Autor: Kancelář starosty