Městská část Praha 5

Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad šipka doprava Aktuality

 

Anketa

Jakou tramvajovou linku ve své pravidelné trase preferujete pro obsluhu Radlic (zastávky Křížová až Radlická)?

 
 

Hráči SK Motorlet se zúčastní zahraničního fotbalového turnaje

Dne 23. 9. 2017 se deset jedenáctiletých hráčů z fotbalového klubu SK Motorlet zúčastní II. ročníku fotbalového turnaje, konaného na počest Jedreka Szwajkerta. Turnaj se bude konat v městské části Žoliborz ve Varšavě (Polsko) a je pořádán na počest jedenáctiletého chlapce, který zemřel 29. 9. 1944 během Varšavského povstání. Nad tímto přátelským fotbalovým utkáním převzal záštitu zástupce starosty Bc. Lukáš Herold a radní Bc. Martin Damašek. Den před samotným turnajem naši žáci navštíví Muzeum Varšavského povstání. Naši žáci budou mít možnost navázat nová přátelství, užít si sportovní utkání v zahraničí a také poznat dějiny Polska 20. století. Děkujeme městské části Žoliborz za spolupráci a našim žákům přejeme šťastnou cestu, příjemné zážitky a hodně nových kamarádů.

Přečteno: 28585x
Publikováno: 13.09.2017, poslední změna: 13.09.2017
Autor: Odbor Kancelář starosty
Vytisknout