Titulní stránka PĚTKA Mapa volnočasových aktivit Praha 5 Česky English

Jste zdešipka doprava Úřad

DNY PRAHY 5: Dny golfu pro všechny

Dny golfu pro všechny zájemce, kteří by si chtěli tento sport vyzkoušet. Každý den pořádání by byl rozdělený na hodinové až dvouhodinové sekce, přičemž by každá měla stejný obsah tak, aby mohli noví zájemci přijít dopoledne, odpoledne a třeba i v podvečer a aby bylo zajištěno, že každý dostane stejné informace. Během každé sekce naši cvičitelé seznámí zájemce se základy hry - základní údery, jak se hrají a proč, jaké hole se k tomu používají, k tomuto účelu budou přecházet z putting a chipping greenu (krátké rány a "doťuky") na driving (dlouhé rány). Každému zájemci můžeme půjčit hůl a dát pár míčků aby si mohl vyzkoušet to, co mu cvičitel předvede. Budou přítomni 2 - 3 cvičitelé, kdy jeden povede skupinu dospělých a druhý mu bude pomáhat nebo povede dětskou skupinu.

Publikováno: 17.05.2018, poslední změna: 17.05.2018
Autor: Odbor Kancelář starosty