Praha 5 otevřela veřejné kluziště

03/01/2018

Na rohu náměstí 14. října a Preslovy ulice, za kostelem sv. Václava, byla uvedena do provozu ledová plocha pro bruslení dětí i dospělých a to samozřejmě zdarma. Brusle pro ty, kteří je nemají, je možno si je na místě zapůjčit. Poplatek pro dospělé je 100 Kč a pro děti 50 Kč. Veřejné kluziště bude v provozu denně až do 25. února 2018. Provozní doba je od 10 do 20 hodin. Radnice upozorňuje, že plocha není vhodná, z bezpečnostních důvodů, k provozování hokejových zápasů.

V sobotu 23. prosince zahájil provoz veřejného kluziště na Praze 5 starosta Městské části Praha 5 Ing. Pavel Richter, samozřejmě na bruslích a zástupce starosty pro oblast sportu a kultury Bc. Lukáš Herold, který si obul brusle později. Dále byli přítomni radní a někteří zastupitelé Městské části Praha 5 a občané s dětmi. V rámci zahájení proběhla na ledové ploše zábavná show a všichni přítomní se mohli zdarma občerstvit v pojízdném stánku.